0%
0 / 2 answered

Multiplication and Division with Money Practice Test

2 Questions
Question
1 / 2
Q1

Leon bought pairs of socks that cost per pair, shirts that cost each, and a dozen pencils that cost for . How much did Leon spend in total?

Question Navigator